Utenos policijos bendruomenė susitiko su tautodailininku, kūrėju A. Šileika

Paskelbta: Šeštadienis, 2019 m. spalio 26 d.

Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate, konferencijos salėje atidaryta kūrėjo, Utenos tautodailininko, medžio drožėjo, Utenos apskr. VPK operatyvaus valdymo skyriaus specialisto Albino Šileikos prieverpsčių-verpsčių paroda.

Į parodos atidarymą susirinkęs policijos bendruomenės nariai turėjo galimybę įsitikinti, kad Albinas tikrai turi dovaną prakalbinti medį įvairiais drožybos raštais, kiekvienas sukurtas darbas atskleidžia kūrėjo asmenybę, kiek daug yra valandų praleista norint sukurti drožinį, kurie skleidžia šilumą. Pats autorius kalbėdamas pasidžiaugė, kad tik parodos metu gali stabtelėti ir pažiūrėti kas nuveikta kūryboje ir eiti tolyn.

Parodoje galima pamatyti tik trečdalį autoriaus darbų, jų turi labai daug virš 220 vnt., Menininkas yra surengęs labai daug autorinių parodų Lietuvoje ir užsienyje, moko jaunimą ir suaugusius drožybos.

Autorių su parodos atidarymo proga sveikino Utenos apskr. VPK viršininkas Vytautas Vaiškūnas, Utenos rajono savivaldybės Mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, Aukštaitijos etninės kultūros globos tarybos pirmininkė, Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Zita Mackevičienė, Utenos rajono tautodailininkų klubo"Svirnas" pirmininkė Zita Indriūnienė.
Parodos atidarymo renginį papuošė dainų autorė ir atlikėja Audronė Misiukaitė muzikine dovana.

Po renginio vyko drožybos amato mokymai policijos bendruomenės nariams, jų šeimos nariams.

Utenos apskr. VPK A.Šileikos paroda veiks iki gruodžio 31 d.

 

Tautodailininkas

Albinas Šileika

Tel.: +370 646 03680

El. paštas: albinas@sileikosprieverpstes.lt

http://sileikosprieverpstes.lt