Valstybės kontrolėje pasveikintas uteniškis Albinas Šileika

Paskelbta: Sekmadienis, 09 Rugsėjis 2018

Nuo š.m. birželio 19 d. iki rugsėjo 6 d. Vilniuje, Valstybės kontrolės pastato erdves puošė uteniškio, sertifikuoto liaudies meistro, Utenos AVPK policininko Albino Šileikos prieverpsčių paroda, kurią pamatė ir darbuotojai, bei atvykę svečiai. Paroda skirta Lietuvos 100-ečio atkūrimo progai.

2018-09-06 Valstybės kontrolėje įvyko A. Šileikos personalinės parodos uždarymas, bei susitikimas su Lietuvos Respublikos valstybės kontrolieriumi Arūnu Dulkiu, kuris parodos autoriui įteikė padėkos raštą „Už Valstybės kontrolėje eksponuotą drožinėtų prieverpsčių parodą, linkėdamas tolesnių sėkmingų meninių ieškojimų ir džiugių kūrybinių akimirkų“.

A.Šileika už galimybę parodyti savo kūrybą padėkojo įstaigos vadovui ir komunikacijos skyriui už organizacinius reikalus, rūpestį, nuoširdumą, jaukią atmosferą, bei įteikė savo pagamintas suvenyrines verpstytes su stoveliu.

Lietuvos Respublikos atkūrimo 100-ečio proga Albinas Šileika pagamino 100 suvenyrinių verpstyčių su stoveliu, ir jas padovanos Lietuvoje vykstančių autoriaus personalinių parodų organizatoriams.

Tautodailininkas

Albinas Šileika

Tel.: +370 646 03680

El. paštas: albinas@sileikosprieverpstes.lt

http://sileikosprieverpstes.lt