Biliakiemio bendruomenės vasaros diena su tautodailininku A. Šileika

Paskelbta: Antradienis, 2017 m. rugpjūčio 8 d.

Utenos r., Biliakiemio bendruomenės laisvalaikio centre veikia tautodailininko A. Šileikos paroda. 2017-08-02 Bilaikiemio bendruomenės diena prasidėjo susitikimu su uteniškiu tautodailininku A. Šileika, kurį pristatė laisvalaikio centro vadovė Vidutė Padlipskienė. Drožėjo rankose medis atgyja naujam gyvenimui ir raižiniais ant medžio lentelės, išmokęs vaikystėje savo darbais stebina ne tik aplinkinius, bet uteniškius, apskrities gyventojus, bet ir žmones Lietuvoje. A.Šileika papasakojo apie prieverpstes, jų paskirtį, vaizduojamus ženklus jose ir pakvietė patiems išbandyti drožybos peilius drožinėjant raštus ant medžio lentelės-liepos. Bendruomenės nariams, vaikui ar suaugusiam puikiai pasisekė, kad šalia buvo ir dėmesio kiekvienam nestokojo mokydamas drožėjas A.Šileika, ir peiliukai nesunkiai raižė išgaunamus raštus. 

Už vykstančią parodą ir edukacinius užsiėmimus bendruomenei PADĖKĄ išreiškė centro vadovė V. Padlipskienė ir bendruomenės pirmininkas Donatas Raščinskas. 

A.Šileika savo rankų išraižytą prieverpstę įteikė Biliakiemio laisvalaikio centrui, linkėdamas daug renginių, lankytojų. 

Bendruomenės narių bendravimas su tautodailininku A. Šileika tesėsi prie išpuošto stalo - naminių pyragų ir arbatos.

Tautodailininko-medžio drožėjo A. Šileikos paroda veiks visą rugpjūčio mėnesį.

Kviečiame aplankyti.